BNP PARIBAS BUSINESS CUP POZNAŃ 2019

07.09.2019 Poznań

W sobotę 7 września w Kortowo Tennis Club M-Active zorganizowało poznańską edycję ogólnopolskiego cyklu BNP Paribas Business Cup.
Mimo nie najlepszej pogody, na kortach zebrała się grupa 60 przedstawicieli wielkopolskiego biznesu, którzy rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych.
Niewątpliwą atrakcją tej edycji była obecność jednego z najlepszych polskich deblistów w historii, Mariusza Fyrstenberga, który był gwiazdą kategorii PRO-AM.

DZIECIAKI DO RAKIET 2019

18.06 - 15.08.2019  Warszawa, Sopot, Krynica Morska, Giżycko, Władysławowo i Zakopane

W tym roku już po raz czwarty M-Active realizowało dla Banku BNP Paribas akcję Dzieciaki do Rakiet. Wydarzenie trwało od połowy czerwca do połowy sierpnia i odbyło się w takich lokalizacjach jak Warszawa, Sopot, Krynica Morska, Giżycko, Władysławowo i Zakopane. Podczas tej edycji pierwsze, bezpłatne lekcje dla ponad 2000 dzieci przeprowadzili doświadczeni trenerzy,
W części lokalizacji rozstawiono mini korty, a w innych realizowano zajęcia bezpośrednio na plaży, która doskonale nadaje się do gier i zabaw tenisowych.
Darmowe lekcje tenisa były realizowane w oparciu o międzynarodowy program nauki tenisa dla najmłodszych Tenis 10, czyli w przyjazny sposób dostosowany do ich możliwości – rozmiary kortu i sprzętu dopasowywane są do wieku uczestników.

BNP PARIBAS SOPOT OPEN 2019

29.07-04.08.2019 Sopot

Na przełomie lipca i sierpnia w Sopocie odbywał się Międzynarodowy Turniej Tenisowy BNP Paribas Sopot Open. M-Active towarzyszyło Mariusz Fyrstenberg Tennis Foundation przy wielomiesięcznych przygotowaniach do tego wydarzenia rangi challenger ATP oraz przy jego realizacji.
Z całą pewnością była to wyjątkowe wyzwanie i dzięki zaangażowaniu w tą imprezę zdobyliśmy wiele doświadczeń, które będziemy wykorzystywać przy kolejnych organizowanych przez nas wydarzeniach.

BNP PARIBAS BUSINESS CUP WARSZAWA 2019

15.06.2019 Warszawa

W sobotę 15 czerwca M-Active pojawiło się na kortach Warszawianki, gdzie zrealizowało już 4 w tym roku deblowy turniej tenisowy cyklu BNP Paribas Business Cup.
Wydarzenie zgromadziło dobrane grono stołecznego biznesu, dla którego dodatkowym wyzwaniem były panujące tego dnia dotkliwe upały. Uczestnicy okazali się jednakże bardzo wytrwali i wszystkie kategorie zostały rozegrane do samego końca.
Gościem specjalnym wydarzenia był jeden z najlepszych deblistów w historii polskiego tenisa, Mariusz Fyrstenberg, który grał w kategorii PRO-AM.

TENNIS ARCHI CUP 2019

07-09.06.2019 Poznań

W dniach 7 do 9 czerwca na terenie Kortowo Poznań M-Active organizowało największe w Polsce wydarzenie tenisowe dla architektów - Tennis Archi Cup.
Uczestnicy z całej Polski, którzy przybyli na XXIX Mistrzostwa Polski Architektów w Tenisie, Turniej Pierwszego Kroku lub Akademię Tenisa dla Architektów mieli zapewnionych masę atrakcji - nie tylko tenisowych.
W tym roku impreza zgromadziła 100 architektów z całej Polski - był to absolutny rekord frekwencji w historii tego wydarzenia.