CITI HANDLOWY LEXUS BUSINESS CUP GDYNIA 2018

22.09.2018 Gdynia

W przedostatni weekend września M-Active wróciło na korty Arki w Gdyni, aby zakończyć tegoroczny cykl deblowych turniejów tenisowych dla ludzi biznesu Lexus Citi Handlowy Business Cup.
W Trójmieście padł tegoroczny rekord frekwencji - 74 uczestników rywalizowało między sobą w czterech kategoriach wiekowych.
Podczas tegorocznego cyklu Business Cup uczestnicy poprzez zakup cegiełek, które zastąpiły wpisowe na turniej wspierali tenisowy rozwój najlepszych polskich juniorów - Igi Świątek i Daniela Michalskiego.

GOLF ARCHI CUP 2018

14-15.09.2018 Konopiska

W dniach 14-15 września na malowniczym Rosa Private Golf Club M-Active zrealizowało IX Mistrzostwa Polski Architektów w Golfie oraz Akademię Golfa dla Architektów.
Piątkowy deszcz nie zaszkodził frekwencji - prawie 80 uczestników z całej Polski spędziło wspólnie dwa dni wypełnione sportowymi atrakcjami.
Podczas Akademii Golfa uczestnicy poznawali podstawy tej dyscypliny i zaznajamiali się z tym szlachetnym sportem.

LEXUS CITI HANDLOWY BUSINESS CUP POZNAŃ 2018

8.09.2018 Poznań

M-Active zorganizowało w sobotę 8 września na terenie Kortowo Tennis Club przedostatni z tegorocznych turniejów Business Cup.
Grupa przedstawicieli wielkopolskiego biznesu przez cały dzień rywalizowała w trzech kategoriach wiekowych. Wydarzenie uzupełnił program towarzyszący, w którego skład wchodziły liczne konkursy z nagrodami, muzyka na żywo i testy samochodów marki Lexus.

FESTIWAL TENISA 2018

8.09.2018 Poznań

W sobotę 8 września M-Active realizowało na poznańskim Placu Wolności II edycję Festiwalu Tenisa. Wydarzenie to miało na celu promocję uniwersalnych wartości związanych z tenisem wśród najmłodszych.
W festiwalowach strefach treningów i animacji tenisowych pojawiło się przez cały dzień wiele dzieci, spośród których część po raz pierwszy postawiła kroki na mini kortach.
W promocji wartości, takich jak odpowiedzialność, uczciwość, wytrwałość, samodyscyplina, czy umiejętność współpracy, pomagał nam niezrównany Redaktor Marchewka.

ŚLĄSK TENNIS ARCHI CUP 2018

1.09.2018 Katowice

Tradycyjnie na przełomie sierpnia i września M-Active  przeprowadzało w Katowicach Mistrzostwa Śląska Architektów w Tenisie. Tegoroczna, XXII edycja Mistrzostw odbyła się 1 września na kortach MOSiR na skraju malowniczego Nikiszowca.
Grupa architektów z regionu oraz kilka osób reprezentujących Warszawę rywalizowało między sobą przez cały dzień w różnych kategoriach wiekowych.
Mistrzostwa Śląska Architektów w Tenisie odbywają się w kolebce Klubu Architektów Narciarzy i Tenisistów KLAN - inicjatorów pierwszych wydarzeń sportowych dla architektów.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19