LEXUS BGŻ BNP PARIBAS BUSINESS CUP GDYNIA

26.09.2015 Gdynia

Wrocław, Warszawa, Katowice, Poznań i Gdynia - te miasta odwiedziliśmy w tym roku z turniejami tenisowymi dla świata biznesu Business Cup. Zakończenie tegorocznego cyklu miało miejsce na pięknych kortach Arki w Gdyni. Zacne grono mieszkańców Trójmiasta w iście sportowym duchu walczyło do samego końca o tytuły i puchary. Wśród wszystkich uczestników rozlosowano bardzo atrakcyjne nagrody - m.in. ufundowane przez Bank BGŻ BNP Paribas bilety na turniej BNP Paribas Masters w Paryżu oraz wejściówki VIP mecz Polska-Argentyna w ramach Grupy Światowej Davis Cup by BNP Paribas. Przez cały dzień odbywały się jazdy testowe najnowszymi modelami marki Lexus - właścicielem jednego z tych samochodów (co prawda na weekend) stał się zwycięzca pełnego emocji konkursu Serve in One.

DAVIS CUP 2015 POLSKA-SŁOWACJA

18-20.09.2015 Gdynia

Pod koniec września w Gdyni M-Active miało prawdziwą przyjemność wspierać tytularnego sponsora rozgrywek Davis Cup, bank BGŻ BNP Paribas podczas historycznego momentu polskiego tenisa - nasza reprezentacja po raz pierwszy awansowała do elitarnej Grupy Światowej Pucharu Davisa. Współpraca z francuskim bankiem w zakresie wsparcia promocji marki oraz budowania i rozwoju relacji biznesowych opiera się na szeregu udoskonalanych z imprezy na imprezę działań.

GOLF ARCHI CUP 2015

18-19.09.2015 Konopiska k/Częstochowy

VI Mistrzostwa Polski Architektów w Golfie odbyły się w terminie 18-19.09.2015 w Konopiskach pod Częstochową w Rosa Private Golf Club. Równolegle architekci pragnący poznać podstawy tego pięknego sportu brali udział w towarzyszącej imprezie Akademię Golfa.
Podsumowująca tegoroczny sezon SPORTARCHITEKT impreza zgromadziła 60 uczestników ze wszystkich zakątków Polski.

BGŻ BNP PARIBAS LEXUS BUSINESS CUP POZNAŃ

12.09.2015 Poznań

Ostatnia w tym sezonie organizowana przez M-Active impreza tenisowa w stolicy Wielkopolski zgromadziła na Kortowie doborowe grono ludzi poznańskiego biznesu. Uczestnicy zacięcie rywalizowali między sobą na korcie, a w przerwach korzystali z możliwości jazd testowych najnowszymi modelami Lexusa. Bank BGŻ BNP Paribas ufundował bardzo atrakcyjne nagrody - m.in. bilety na turniej BNP Paribas Masters w Paryżu i wejściówki VIP na najbliższy mecz polskiej reprezentacji w ramach Davis Cup by BNP Paribas, które zostały rozlosowane wśród wszystkich biorących udział w wydarzeniu. W konkursie Lexus Serve In One do wygrania był samochód na weekend.

INWESTOR TENNIS CONSTRUCTION CUP

6.09.2015 Poznań

Tegoroczny wrzesień M-Active rozpoczęło od organizacji deblowego turnieju tenisowego Inwestor Tennis Construction Cup. Wydarzenie to, zgromadziło środowisko inwestorów, generalnych wykonawców, deweloperów oraz biur projektowych. Godną uwagi atrakcją tegorocznej edycji turnieju był udział w imprezie byłych reprezentantów Polski na rozgrywki Pucharu Davisa - Bartłomieja Dąbrowskiego i Beniamina Budziaka - każdy uczestnik miał okazję rozegrać mecz z gośćmi specjalnymi turnieju. Przyjęta formuła turnieju deblowego ze zmianą partnerów pozwoliła uczestnikom na spędzenie jak największej ilości czasu na korcie, na wspólnej rywalizacji. Spotkanie w starannie dobranym gronie przy prestiżowym sporcie stanowiło doskonałą okazję do wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych kontaktów.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20