PODSUMOWANIE SEZONU 2015

W mijającym roku 2015 M-Active intensywnie pracowało nad rozwojem autorskich cykli imprez oraz realizowało równie ważne zadania dla swoich partnerów.
W 2015 roku M-Active zrealizowało 30 imprez, między innymi cykl imprez SPORTARCHITEKT, serię turniejów tenisowych Business Cup, wydarzenia Construction Cup, wspierało organizacyjnie cyklu Bike Cross Maraton i realizowało zadania dla banku BGŻ BNP Paribas podczas 3 meczów Pucharu Davisa i 2 spotkań w ramach Pucharu Federacji. Główne sporty, na którym koncentrowało się M-Active to tenis, MTB, narciarstwo i golf.
W wydarzeniach M-Active łącznie wzięło udział ponad 3100 osób.
W rok 2016 wkraczamy z zamiarem poprawienia i rozwijania istniejących imprez oraz realizowania zupełnie nowych projektów.

LEXUS BGŻ BNP PARIBAS BUSINESS CUP GDYNIA

26.09.2015 Gdynia

Wrocław, Warszawa, Katowice, Poznań i Gdynia - te miasta odwiedziliśmy w tym roku z turniejami tenisowymi dla świata biznesu Business Cup. Zakończenie tegorocznego cyklu miało miejsce na pięknych kortach Arki w Gdyni. Zacne grono mieszkańców Trójmiasta w iście sportowym duchu walczyło do samego końca o tytuły i puchary. Wśród wszystkich uczestników rozlosowano bardzo atrakcyjne nagrody - m.in. ufundowane przez Bank BGŻ BNP Paribas bilety na turniej BNP Paribas Masters w Paryżu oraz wejściówki VIP mecz Polska-Argentyna w ramach Grupy Światowej Davis Cup by BNP Paribas. Przez cały dzień odbywały się jazdy testowe najnowszymi modelami marki Lexus - właścicielem jednego z tych samochodów (co prawda na weekend) stał się zwycięzca pełnego emocji konkursu Serve in One.

DAVIS CUP 2015 POLSKA-SŁOWACJA

18-20.09.2015 Gdynia

Pod koniec września w Gdyni M-Active miało prawdziwą przyjemność wspierać tytularnego sponsora rozgrywek Davis Cup, bank BGŻ BNP Paribas podczas historycznego momentu polskiego tenisa - nasza reprezentacja po raz pierwszy awansowała do elitarnej Grupy Światowej Pucharu Davisa. Współpraca z francuskim bankiem w zakresie wsparcia promocji marki oraz budowania i rozwoju relacji biznesowych opiera się na szeregu udoskonalanych z imprezy na imprezę działań.

GOLF ARCHI CUP 2015

18-19.09.2015 Konopiska k/Częstochowy

VI Mistrzostwa Polski Architektów w Golfie odbyły się w terminie 18-19.09.2015 w Konopiskach pod Częstochową w Rosa Private Golf Club. Równolegle architekci pragnący poznać podstawy tego pięknego sportu brali udział w towarzyszącej imprezie Akademię Golfa.
Podsumowująca tegoroczny sezon SPORTARCHITEKT impreza zgromadziła 60 uczestników ze wszystkich zakątków Polski.

BGŻ BNP PARIBAS LEXUS BUSINESS CUP POZNAŃ

12.09.2015 Poznań

Ostatnia w tym sezonie organizowana przez M-Active impreza tenisowa w stolicy Wielkopolski zgromadziła na Kortowie doborowe grono ludzi poznańskiego biznesu. Uczestnicy zacięcie rywalizowali między sobą na korcie, a w przerwach korzystali z możliwości jazd testowych najnowszymi modelami Lexusa. Bank BGŻ BNP Paribas ufundował bardzo atrakcyjne nagrody - m.in. bilety na turniej BNP Paribas Masters w Paryżu i wejściówki VIP na najbliższy mecz polskiej reprezentacji w ramach Davis Cup by BNP Paribas, które zostały rozlosowane wśród wszystkich biorących udział w wydarzeniu. W konkursie Lexus Serve In One do wygrania był samochód na weekend.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20