SKI CONSTRUCTION CUP 2016

11-13.03.2016 Zakopane

W dniach 11-13 marca 2016 r. M-Active organizowało kolejne wydarzenie w zimowej stolicy Polski - tym razem był to Ski Construction Cup, w ramach którego odbyły się II Mistrzostwa Polski Branży Infrastrukturalnej w Narciarstwie Alpejskim oraz I Mistrzostwach Polski Branży Instalacji Sanitarnych w Narciarstwie Alpejskim. Impreza ta skierowana była do przedstawicieli rynku generalnych wykonawców związanych z dużymi inwestycjami oraz rynku instalacji sanitarnych.
Jak w ubiegłym roku, miejscem przeprowadzania zawodów były zbocza stacji narciarskiej Suche, natomiast część towarzysząca imprezy odbywała się tradycyjnie w zakopiańskim hotelu Grand Nosalowy Dwór. Po piątkowym treningu na Kasprowym Wierchu, w sobotę zostały sprawnie przeprowadzone zawody w odpowiednich kategoriach wiekowych.
Gościem specjalnym wydarzenia był Robert Szul, złoty medalista Polski w narciarstwie dowolnym, który wprowadził uczestników wydarzenia w tajniki swojej dyscypliny i pokazywał relacje filmowe ze swoich dokonań.

DAVIS CUP 2016 POLSKA-ARGENTYNA

4-6.03.2016 Gdańsk

Podczas przedłużonego weekendu 4 – 6 marca 2016 r. M-Active po raz kolejny wspierało BGŻ BNP Paribas w działaniach promocyjno-marketingowych podczas debiutu Polski w Grupie Światowej Pucharu Davisa. Podczas pełnego emocji spotkania z reprezentacją Argentyny rozgrywanego w Gdańsku M-Active dokonywało wszelkich starań, aby zapewnić bankowi jak najlepszą obsługę promocyjno-eventową w celu umocnienia wizerunku BNP Paribas jako silnego partnera tenisa w Polsce i na świecie.

SKI ARCHI CUP 2016

4-6.03.2016 Zakopane

Pierwszą zimową imprezą roku 2016 organizowaną przez M-Active były XXV Mistrzostwa Polski Architektów w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie SKI ARCHI CUP, które odbyły się w dniach 4 – 6 marca 2016 r. w Zakopanem i zgromadziły niemal 120 architektów z całej Polski.
Poza swoim sportowym wymiarem, wydarzenie rokrocznie przyciąga uczestników swoją niepowtarzalną atmosferą i bogatym programem towarzyszącym, wypełnionym ciekawymi spotkaniami, konkursami z nagrodami i innymi atrakcjami.
Wydarzenie to wychodzi poza imprezę sportową i staje się wyjątkową okazją do wymiany doświadczeń na przeróżnych szczeblach pomiędzy członkami środowiska architektów.

WE ARE TENNIS CUP

9.01.2016 Poznań, 16.01.2016 Katowice i Warszawa, 23.01.2016 Warszawa

Przez trzy weekendy stycznia M-Active realizowało dla BGŻ BNP Paribas We Are Tennis Cup - turniej tenisowy dla pracowników banku. To międzynarodowy projekt - w rozgrywkach bierze udział ok. 25 państw, w których Grupa BNP Paribas prowadzi działalność.
Celem turnieju było propagowanie gry w tenisa wśród pracowników banku i ich integracja wokół tego sportu.
Równolegle osoby pragnące rozpocząć swoją przygodę z tenisem brały udział w błyskawicznym kursie nauki tenisa realizowanym wg wytycznych Międzynarodowej Federacji Tenisowej ITF oraz uczestniczyły w zajęciach teoretycznych, które przybliżały podstawowe zagadnienia związane ze światowym tenisem.

W drugą i trzecią sobotę stycznia w trzech częściach Polski odbyły się eliminacje do wielkiego finału, który odbył się w sobotę 23 stycznia na kortach Warszawskiego Klubu Tenisowego MERA. Po dniu intensywnych i zaciętych pojedynków wyłoniona została czwórka, która pojedzie w połowie maja do Rzymu, gdzie podczas zawodowego turnieju tenisowego Internazionali BNL d'Italia odbędzie się światowy finał We Are Tennis Cup.

PODSUMOWANIE SEZONU 2015

W mijającym roku 2015 M-Active intensywnie pracowało nad rozwojem autorskich cykli imprez oraz realizowało równie ważne zadania dla swoich partnerów.
W 2015 roku M-Active zrealizowało 30 imprez, między innymi cykl imprez SPORTARCHITEKT, serię turniejów tenisowych Business Cup, wydarzenia Construction Cup, wspierało organizacyjnie cyklu Bike Cross Maraton i realizowało zadania dla banku BGŻ BNP Paribas podczas 3 meczów Pucharu Davisa i 2 spotkań w ramach Pucharu Federacji. Główne sporty, na którym koncentrowało się M-Active to tenis, MTB, narciarstwo i golf.
W wydarzeniach M-Active łącznie wzięło udział ponad 3100 osób.
W rok 2016 wkraczamy z zamiarem poprawienia i rozwijania istniejących imprez oraz realizowania zupełnie nowych projektów.