BGŻ BNP PARIBAS LEXUS BUSINESS CUP KATOWICE

27.06.2015 Katowice

W ostatnią sobotę czerwca M-Active zorganizowało trzeci w tym roku deblowy turniej tenisowy z cyklu Business Cup. BGŻ BNP Paribas Lexus Business Cup, bo tak brzmiała pełna nazwa tej edycji, odbył się 27 czerwca na kortach katowickiego ośrodka tenisowego MOSIR i przyciągnął ponad 40 ludzi śląskiego biznesu. Turniej rozpoczęło biznesowe śniadanie, po którym odbył się BGŻ BNP Paribas Tennis Contest, czyli konkurs z niezwykle atrakcyjnymi nagrodami. Inną przygotowaną dla uczestników atrakcją był cały dzień jazd testowych z Lexusem - wszyscy obecni mogli sprawdzić możliwości najnowszych modeli marki.
Rozgrywki toczyły się sprawnie w formule grupowej bez par odpadających we wczesnej fazie turnieju.

ARCHI KAYAK ADVENTURE

19-21.06.2015 Błędów

W dniach 19 – 21 czerwca 2015 r. M-Active zgromadziło architektów w ramach II edycji Spływu Kajakowego dla Architektów - ARCHI KAYAK ADVENTURE. W sobotę uczestnicy przemierzali pełną przygód Drzewiczkę, po to by zakończyć spływ w niedzielę na relaksującej Pilicy.
Archi Kayak Adventure to jedyna impreza cyklu SPORTARCHITEKT pozbawiona rywalizacji i współzawodnictwa – ideą wydarzenia jest spędzenie przedłużonego weekendu w bliskości natury w doborowym towarzystwie koleżanek i kolegów architektów.

LEXUS BNP PARIBAS BUSINESS CUP WARSZAWA

13.06.2015 Warszawa

W drugą sobotę czerwca na kortach warszawskiej Legii M-Active zorganizowało wydarzenie tenisowe dla świata biznesu - Lexus BNP Paribas Business Cup. W promieniach czerwcowego słońca, ponad sześćdziesięciu uczestników próbowało swych sił na kortach, brało udział w konkursach z nagrodami i korzystało z jazd próbnych najnowszymi modelami Lexusa.
Dzień rozpoczął się od tenisowego brunchu, podczas którego prowadzona była rejestracja uczestników turnieju deblowego.  Ze względu na ilość zawodników rozgrywki prowadzone były w uproszczonej formie w grupach, z których wyłoniono trzy pierwsze miejsca w odpowiednich grupach wiekowych.

TENNIS ART CUP 2015

12-13.06.2015 Poznań

W dniach 12-13 czerwca 2015 w Poznaniu odbywał się Tennis Art Cup, czyli największa w Polsce tenisowa inicjatywa charytatywna, która od 2008 r. wspiera Klinikę Onkologii, Hematologii i Transplantologii Pediatrycznej UM w Poznaniu. Dzięki zbieranym corocznie podczas aukcji dzieł sztuki i turnieju tenisowego środkom, najmłodsi zmagający się z chorobą nowotworową otrzymują szansę na szybszą i bardziej precyzyjną diagnostykę i wiążące się z tym lepsze leczenie.
M-Active od lat z dumą i zaangażowaniem wspiera organizacyjnie to wydarzenie i zachęca swoich partnerów i kontrahentów do uczestnictwa w tej idei.

LEXUS CUP XXV MISTRZOSTWA POLSKI LEKARZY W TENISIE

4-07.06.2015 Poznań

W dniach 4-7.06.2015 M-Active podjęło się organizacji Lexus Cup XXV Mistrzostw Polski Lekarzy w Tenisie.
Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji, głównym celem tego jubileuszowego wydarzenia była integracja środowiska lekarzy, rozwój ich tenisowej pasji oraz aktywne spędzenie czasu w dobrym towarzystwie.
Stu pięćdziesięciu lekarzy rywalizowało na doskonale przygotowanym poznańskim obiekcie Kortowo Tennis Club w grze singlowej, deblowej i mieszanej w odpowiednich kategoriach wiekowych. Wydarzenie uzupełnił bogaty program towarzyszący, włącznie z obszernymi treningami, teoretycznymi zajęciami w ramach Akademii Tenisa, wykładami w ramach Sympozjum, koncertem i oficjalnym bankietem zawodów. Przez cały czas trwania Mistrzostw uczestnicy mogli skorzystać z jazd testowych najnowszymi modelami Lexusa.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19