LEXUS BNP PARIBAS BUSINESS CUP WARSZAWA

13.06.2015 Warszawa

W drugą sobotę czerwca na kortach warszawskiej Legii M-Active zorganizowało wydarzenie tenisowe dla świata biznesu - Lexus BNP Paribas Business Cup. W promieniach czerwcowego słońca, ponad sześćdziesięciu uczestników próbowało swych sił na kortach, brało udział w konkursach z nagrodami i korzystało z jazd próbnych najnowszymi modelami Lexusa.
Dzień rozpoczął się od tenisowego brunchu, podczas którego prowadzona była rejestracja uczestników turnieju deblowego.  Ze względu na ilość zawodników rozgrywki prowadzone były w uproszczonej formie w grupach, z których wyłoniono trzy pierwsze miejsca w odpowiednich grupach wiekowych.

TENNIS ART CUP 2015

12-13.06.2015 Poznań

W dniach 12-13 czerwca 2015 w Poznaniu odbywał się Tennis Art Cup, czyli największa w Polsce tenisowa inicjatywa charytatywna, która od 2008 r. wspiera Klinikę Onkologii, Hematologii i Transplantologii Pediatrycznej UM w Poznaniu. Dzięki zbieranym corocznie podczas aukcji dzieł sztuki i turnieju tenisowego środkom, najmłodsi zmagający się z chorobą nowotworową otrzymują szansę na szybszą i bardziej precyzyjną diagnostykę i wiążące się z tym lepsze leczenie.
M-Active od lat z dumą i zaangażowaniem wspiera organizacyjnie to wydarzenie i zachęca swoich partnerów i kontrahentów do uczestnictwa w tej idei.

LEXUS CUP XXV MISTRZOSTWA POLSKI LEKARZY W TENISIE

4-07.06.2015 Poznań

W dniach 4-7.06.2015 M-Active podjęło się organizacji Lexus Cup XXV Mistrzostw Polski Lekarzy w Tenisie.
Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji, głównym celem tego jubileuszowego wydarzenia była integracja środowiska lekarzy, rozwój ich tenisowej pasji oraz aktywne spędzenie czasu w dobrym towarzystwie.
Stu pięćdziesięciu lekarzy rywalizowało na doskonale przygotowanym poznańskim obiekcie Kortowo Tennis Club w grze singlowej, deblowej i mieszanej w odpowiednich kategoriach wiekowych. Wydarzenie uzupełnił bogaty program towarzyszący, włącznie z obszernymi treningami, teoretycznymi zajęciami w ramach Akademii Tenisa, wykładami w ramach Sympozjum, koncertem i oficjalnym bankietem zawodów. Przez cały czas trwania Mistrzostw uczestnicy mogli skorzystać z jazd testowych najnowszymi modelami Lexusa.

TENNIS ARCHI CUP 2015

29-31.05.2015 Poznań

W ostatnich tygodniach M-Active koncentruje swoje działania wokół tenisa. 29-31.05.2015 w poznańskim Kortowo Tennis Club rozgrywane były XXV Mistrzostwa Polski Architektów w Tenisie oraz Akademia Tenisa dla Architektów Tennis Archi Cup 2015.
Architekci rywalizowali na jednym z najlepszych wielkopolskich obiektów tenisowych w odpowiednich kategoriach wiekowych. Po raz kolejny integralną i bardzo ważną częścią imprezy była trzydniowa Akademia Tenisa skierowana do architektów pragnących zgłębić podstawy tej pięknej dyscypliny. Jednym z doświadczonych trenerów prowadzących zajęcia w ramach Akademii był Radosław Szymanik, trener polskiej kadry na rozgrywki Pucharu Davisa. Wydarzenie uzupełnił atrakcyjny program towarzyszący, włącznie z obszernymi treningami, kliniką uderzeń, spotkaniami z zaproszonymi gośćmi i oficjalnym koktajlem zawodów. Mistrzostwa Polski Architektów w Tenisie to przede wszystkim sportowe święto, ale również i doskonała okazja do spotkania z koleżankami i kolegami architektami z całego kraju.

LEXUS BNP PARIBAS BUSINESS CUP WROCŁAW

23.05.2015 Wrocław

23.05.2015 na terenie wrocławskiego Matchpoint Tennis&Sports Club odbył się organizowany przez M-Active turniej deblowy Lexus BNP Paribas Business Cup.  Wydarzenie to zgromadziło wokół tenisowej pasji sześćdziesięciu członków środowiska dolnośląskiego biznesu.
Wydarzenie zainaugurowało biznesowe śniadanie, podczas którego odbyło się oficjalne losowanie turnieju i powitanie uczestników. Oprócz zapewnionej dużej dawki sportowych emocji, uczestnicy mogli skorzystać z odbywających się przez cały dzień jazd testowych najnowszymi modelami Lexusa, wziąć udział w sesji z masażystą oraz spróbować sił w kilku odbywających się konkursach z cennymi nagrodami.
Turniej rozgrywany był w grupach bez par odpadających we wczesnej jego fazie w kategoriach mężczyźni open, mężczyźni 40+, mężczyźni 50+ oraz kobiety open.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20