ARCHITEKCI NA KASPROWYM WIERCHU

6-8.03.2015 Zakopane

W dniach 6-8.03.2015 M-Active zorganizowało w Zakopanem XXIV Mistrzostwa Polski Architektów w Narciarstwie Alpejskim. Podobnie jak w ubiegłym roku, miejscem przeprowadzania zawodów były majestatyczne zbocza Kasprowego Wierchu.  Do zimowej stolicy Polski przybyło niemal stu dwudziestu architektów z całego kraju, którzy poza czysto sportowym wymiarem wydarzenia, skorzystali również z bardzo bogatego programu towarzyszącego, wypełnionego ciekawymi konkursami, spotkaniami i prezentacjami. Pogoda była tym razem wyjątkowo łaskawa – piątkowy trening z pomiarem czasu i sobotnie zawody odbyły się przy bezchmurnym niebie w promieniach słońca.
To wyjątkowe wydarzenie było nie tylko pasjonującą imprezą sportową, ale i doskonałą okazją do spotkania i wymiany doświadczeń na przeróżnych szczeblach pomiędzy członkami środowisk architektonicznych.

FED CUP 2015 POLSKA-ROSJA

7-8.02.2015 Kraków

W dniach 7-8 lutego 2015 M-Active towarzyszyło dwóm sponsorom Pucharu Federacji - bankowi BNP Paribas oraz marce motoryzacyjnej Lexus podczas rozgrywek w ramach Fed Cup w Krakowie. Po raz kolejny realizowaliśmy dla obydwu firm działania marketingowo-eventowe. Tenisowe spotkanie w Krakowie miało wszelkie cechy wyjątkowości - po raz pierwszy krakowska arena gościła u siebie tenisistki najwyższego formatu. Publiczność dopisała i z całych sił dopingowała Agnieszkę Radwańską podczas meczu z Marią Szarapową.
Wspieranie dwóch silnych partnerów tenisa na całym świecie dostarczyło M-Active wielu doświadczeń, które pomogą nam przy kolejnych sportowych przedsięwzięciach oraz satysfakcji, która inspiruje nas do nieustannego rozwoju.

WSPÓŁPRACA Z BIKE CROSS MARATON GOGOL MTB

17.12.2014 Poznań

M-Active podjęło pełną współpracę z organizatorem imprez Bike Cross Maraton Gogol MTB w zakresie wsparcia przygotowawczego i promocyjnego wydarzeń w nadchodzącym sezonie 2015. Od 2003 roku Gogol MTB współtworzy i animuje imprezy kolarskie, które skierowane są do amatorów z Wielkopolski i okolic. Obecnie cykl składa się z dziewięciu wyścigów, podczas których uczestnicy zbierają punkty do klasyfikacji generalnej. Ilość kolarzy rośnie z roku na rok, poczynając od premierowej edycji Maratonów MTB w Wielkopolsce, w której udział wzięło ponad 500 osób. Podsumowaniem cyklu jest Gala Rowerowa, podczas której nagradzani są zawodnicy Bike Cross Maraton.
 

KALENDARZ SPORTARCHITEKT

19.11.2014 Poznań

W siedzibie M-Active trwają ostatnie przygotowania do wysyłki kolejnej edycji kalendarza SPORTARCHITEKT.
Wydawany już od 5 lat kalendarz wysyłany jest bezpłatnie do setek pracowni i biur projektowych w całej Polsce i ma na celu promocję imprez sportowych dla architektów organizowanych w ramach cyklu SPORTARCHITEKT.
Partnerami tegorocznego kalendarza są firmy Hauraton, Efaflex, Guardian i CDA - wszystkie mocno zaangażowane we współpracę przy organizacji imprez sportowych dla architektów.

GOLF ARCHI CUP 2014

20.09.2014 Częstochowa

W dniach 18-20 września blisko pięćdziesięciu architektów spotkało się na malowniczo położonym polu golfowym Rosa Private Golf Club, aby aktywnie spędzić czas podczas Akademii Golfa i rywalizować w V Mistrzostwach Polski Architektów w Golfie.
Pomimo chłodnego początku, pogoda dopisała i Mistrzostwa przebiegały spokojnie w promieniach wrześniowego słońca. Oprócz solidnej dawki golfowych zmagań na architektów czekały różne atrakcje -  oficjalny koktajl imprezy, seria nocnych i dziennych konkursów golfowych oraz pokazy sportowo-artystyczne.
W sobotę do architektów golfistów dołączyli ich koleżanki i koledzy, pragnący poznać podstawy tego pięknego sportu - adepci Akademii pod okiem doświadczonego trenera zaznajamiali się z zasadami gry w golfa, niezbędnym ekwipunkiem i technikami uderzeń. Na zakończenie Akademii wszyscy jej uczestnicy wzięli udział w tradycyjnych konkursach golfowych – Best Putt i Nearest to the Pin. Po zakończeniu zawodów rozegrany został wyczekiwany i pełen emocji konkurs Putt in One, którego zwycięzcę poznaliśmy dopiero w drugiej serii prób. Wieczorem nastąpiła ceremonia wręczenia nagród, trofeów i dyplomów, która uwieńczyła te wyjątkowe dni.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20