ARCHITEKCI W ZAKOPANEM

11.03.2014 Zakopane

Jest w marcu taki wyjątkowy weekend, gdy architekci z całej Polski zjeżdżają się do Zakopanego, aby rywalizować podczas Mistrzostw Polski Architektów w Narciarstwie Alpejskim. Tegoroczna, dwudziesta trzecia edycja tej imprezy odbyła się pod hasłem wysokogórskim – miejscem przeprowadzania zawodów był majestatyczny Kasprowy Wierch. Do zimowej stolicy Polski przybyło ponad stu architektów z wszystkich zakątków kraju, którzy poza czysto sportowym wymiarem wydarzenia, skorzystali również z bardzo bogatego programu towarzyszącego, wypełnionego ciekawymi konkursami, spotkaniami i prezentacjami. Gośćmi wydarzenia byli w tym roku Jędrzej Dobrowolski, rekordzista Polski w narciarstwie szybkim oraz himalaista i autor filmów górskich Dariusz Załuski. Relacja z imprezy dostępna jest na kanale Sportarchitekt.

BIZNESOWY WROCŁAW

7.12.2013 Wrocław

Cykl Business Cup na stałe wpisał się już w kalendarz turniejów tenisowych w Wielkopolsce i na Śląsku. Ostatnia wrocławska edycja odbyła się po raz pierwszy w Centrum Tenisowym Redeco. Przyjęta formuła turnieju deblowego ze zmianą partnerów pozwoliła uczestnikom na spędzenie jak największej ilości czasu na korcie, na wspólnej rywalizacji.
Starannie wybrane grono zaproszonych gości, wspaniała sportowa atmosfera i kameralny obiekt to doskonałe warunki do budowania i poszerzania relacji biznesowych dla sponsorów imprezy jak i uczestników.

ORTOPEDIA I FIZJOTERAPIA W SPORCIE

16.11.2013 Poznań

Już po raz trzeci w Poznaniu odbyła się konferencja medyczna "Ortopedia i fizjoterapia w sporcie i rekreacji". Tym razem uczestnicy mieli okazję spotkać się na terenie szacownego Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego Szpitala Klinicznego im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, gdzie wysłuchali wystąpień na temat aspektów medycznych, ortopedycznych i fizjoterapeutycznych różnych dyscyplin sportowych.
Wydarzenie tradycyjnie zakończył turniej tenisa w Kortowo Tennis Club, w którym udział wzięli ortopedzi i fizjoterapeuci z całej Polski.

ROSA PRIVATE GOLF CLUB DLA ARCHITEKTÓW

02.10.2013 Częstochowa

Z roku na rok w golfowej imprezie architektów bierze udział coraz większa grupa uczestników. Wraz z frekwencją wzrasta również poziom sportowy wydarzenia - golf zyskuje jeszcze większą popularność wśród architektów. Czwarta edycja Mistrzostw Polski Architektów w Golfie odbyła się ponownie na pięknym obiekcie golfowym Rosa Private Golf Club - zapraszamy do obejrzenia relacji video z tej imprezy na kanale SportArchitekt.

HISTORYCZNE SPOTKANIE

16.09.2013 Warszawa

Davis Cup to międzynarodowe rozgrywki tenisowe dostarczające niepowtarzalnych emocji. Historyczny mecz Polska - Australia, w którym czołowi polscy zawodowcy zmierzyli się z tenisistami z dalekich antypodów, był jednym z największych wydarzeń w historii tej dyscypliny sportu w Polsce. M-Active miało okazję uczestniczyć w tym święcie tenisa, realizując usługę dla głównego, międzynarodowego sponsora tych rozgrywek.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19