TENISOWY WRZESIEŃ

09.09.2013 Poznań

XVII Mistrzostwa Śląska Architektów w Tenisie oraz czwarta edycja deblowego turnieju Business Cup Poznań to stałe pozycje wrześniowego kalendarza M-Active. Koniec lata to znakomity czas na organizację imprez tenisowych -  idealne warunki pogodowe oraz fakt wcześniejszych powrotów z wakacji sprawiają, że listy uczestników tych imprez są zawsze wypełnione do ostatniego miejsca. W przyszłym roku śląskie mistrzostwa architektów uzyskają status wydarzenia międzynarodowego.

ARCHITEKCI NA ROWERY!

13.08.2013 Poznań

Ponad czterdziestu architektów wzięło udział w I Mistrzostwach Polski Architektów w Maratonie MTB i towarzyszącym Rajdzie Rowerowym. Doskonała atmosfera podczas sobotniego Rajdu, radość na mecie kończących niedzielny wyścig architektów sprawiają, że impreza ta na stałe zagości w cyklu SPORTARCHITEKT. Relację "live" można obejrzeć na kanale SportArchitekt.

MISTRZOSTWA LEKARZY STOMATOLOGÓW

25.06.2013 Poznań

Krótko po zawodach architektów, na poznańskim Kortowie odbyły się II Mistrzostwa Polski Lekarzy Stomatologów w Tenisie. Można rzec, iż sport rzeczywiście łączy ludzi... Lekarze rywalizujący na co dzień na rynku usług stomatologicznych stanęli tym razem naprzeciwko siebie na korcie, by w atmosferze wspólnej, tenisowej zabawy toczyć sportowe pojedynki. Młoda impreza rozwija się i dwukrotny wzrost frekwencji dobrze rokuje na kolejne edycje.

TENNIS ARCHI CUP 2013

13.06.2013 Poznań

Architekci poza projektowaniem przestrzeni, w której żyjemy, grają również doskonale w tenisa. Mająca podobną historię, jak zimowy SKI ARCHI CUP, impreza tenisowa dla architektów odbyła się w ostatni weekend w Poznaniu. Blisko osiemdziesięciu architektów z całej Polski przyjechało rywalizować na korcie lub wziąć udział w towarzyszącej Akademii Tenisa dla początkujących. Imprezy dla architektów cechują się wyjątkową atmosferę. Tak było i tym razem, a jednym z gwoździ programu była między innymi video konferencja z Jerzym Janowiczem, obecnie najlepszym polskim tenisistą. Wyniki turnieju oraz zdjęcia są dostępne na stronie www.sportarchitekt.com

BNP PARIBAS KATOWICE OPEN

18.04.2013 Poznań

Największa impreza tenisowa w Polsce w 2013 roku przyciągnęła do katowickiego Spodka sporo kibiców tenisa, udowadniając że tenis w naszym kraju, dzięki ostatnim sukcesom sportowym, jest na fali wznoszącej. Pozytywnym elementem jest również fakt, iż na trybunach pojawiło się sporo młodych ludzi, co dobrze wróży przyszłości tej imprezy i samej dyscypliny. Współpraca ze sponsorem tytularnym imprezy w zakresie obsługi promocyjno-eventowej dostarczyła przedstawicielom M-Active wielu pozytywnych emocji, a także nowych doświadczeń, którymi będziemy się dzielić już wkrótce na organizowanych przez nas imprezach.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19