FED CUP 2015 POLSKA-ROSJA

7-8.02.2015 Kraków

W dniach 7-8 lutego 2015 M-Active towarzyszyło dwóm sponsorom Pucharu Federacji - bankowi BNP Paribas oraz marce motoryzacyjnej Lexus podczas rozgrywek w ramach Fed Cup w Krakowie. Po raz kolejny realizowaliśmy dla obydwu firm działania marketingowo-eventowe. Tenisowe spotkanie w Krakowie miało wszelkie cechy wyjątkowości - po raz pierwszy krakowska arena gościła u siebie tenisistki najwyższego formatu. Publiczność dopisała i z całych sił dopingowała Agnieszkę Radwańską podczas meczu z Marią Szarapową.
Wspieranie dwóch silnych partnerów tenisa na całym świecie dostarczyło M-Active wielu doświadczeń, które pomogą nam przy kolejnych sportowych przedsięwzięciach oraz satysfakcji, która inspiruje nas do nieustannego rozwoju.

WSPÓŁPRACA Z BIKE CROSS MARATON GOGOL MTB

17.12.2014 Poznań

M-Active podjęło pełną współpracę z organizatorem imprez Bike Cross Maraton Gogol MTB w zakresie wsparcia przygotowawczego i promocyjnego wydarzeń w nadchodzącym sezonie 2015. Od 2003 roku Gogol MTB współtworzy i animuje imprezy kolarskie, które skierowane są do amatorów z Wielkopolski i okolic. Obecnie cykl składa się z dziewięciu wyścigów, podczas których uczestnicy zbierają punkty do klasyfikacji generalnej. Ilość kolarzy rośnie z roku na rok, poczynając od premierowej edycji Maratonów MTB w Wielkopolsce, w której udział wzięło ponad 500 osób. Podsumowaniem cyklu jest Gala Rowerowa, podczas której nagradzani są zawodnicy Bike Cross Maraton.
 

KALENDARZ SPORTARCHITEKT

19.11.2014 Poznań

W siedzibie M-Active trwają ostatnie przygotowania do wysyłki kolejnej edycji kalendarza SPORTARCHITEKT.
Wydawany już od 5 lat kalendarz wysyłany jest bezpłatnie do setek pracowni i biur projektowych w całej Polsce i ma na celu promocję imprez sportowych dla architektów organizowanych w ramach cyklu SPORTARCHITEKT.
Partnerami tegorocznego kalendarza są firmy Hauraton, Efaflex, Guardian i CDA - wszystkie mocno zaangażowane we współpracę przy organizacji imprez sportowych dla architektów.

GOLF ARCHI CUP 2014

20.09.2014 Częstochowa

W dniach 18-20 września blisko pięćdziesięciu architektów spotkało się na malowniczo położonym polu golfowym Rosa Private Golf Club, aby aktywnie spędzić czas podczas Akademii Golfa i rywalizować w V Mistrzostwach Polski Architektów w Golfie.
Pomimo chłodnego początku, pogoda dopisała i Mistrzostwa przebiegały spokojnie w promieniach wrześniowego słońca. Oprócz solidnej dawki golfowych zmagań na architektów czekały różne atrakcje -  oficjalny koktajl imprezy, seria nocnych i dziennych konkursów golfowych oraz pokazy sportowo-artystyczne.
W sobotę do architektów golfistów dołączyli ich koleżanki i koledzy, pragnący poznać podstawy tego pięknego sportu - adepci Akademii pod okiem doświadczonego trenera zaznajamiali się z zasadami gry w golfa, niezbędnym ekwipunkiem i technikami uderzeń. Na zakończenie Akademii wszyscy jej uczestnicy wzięli udział w tradycyjnych konkursach golfowych – Best Putt i Nearest to the Pin. Po zakończeniu zawodów rozegrany został wyczekiwany i pełen emocji konkurs Putt in One, którego zwycięzcę poznaliśmy dopiero w drugiej serii prób. Wieczorem nastąpiła ceremonia wręczenia nagród, trofeów i dyplomów, która uwieńczyła te wyjątkowe dni.

BIZNESOWY WRZESIEŃ NA KORTACH

17.09.2014 Poznań

Tegoroczny wrzesień zgromadził na poznańskim Kortowie doborowe grono ludzi ściśle związanych z biznesem. Wokół wokół swojej sportowej pasji na turnieju Business Centre Club Tennis Tournament spotkali się ludzie poznańskiego Biznesu, natomiast Inwestor Tennis Construction Cup przyciągnął środowisko inwestorów, generalnych wykonawców, deweloperów oraz biur projektowych.
W ramach obydwu wydarzeń, zapewniliśmy ich uczestnikom masę atrakcji, związanych z tenisem, fitnessem i zdrowiem. Dołożyliśmy wszelkich starań, by spotkania te były nie tylko pasjonującymi imprezami sportowymi, ale i doskonałymi okazjami do wymiany doświadczeń na przeróżnych szczeblach oraz nawiązania nowych kontaktów.