MISTRZOSTWA LEKARZY STOMATOLOGÓW

25.06.2013 Poznań

Krótko po zawodach architektów, na poznańskim Kortowie odbyły się II Mistrzostwa Polski Lekarzy Stomatologów w Tenisie. Można rzec, iż sport rzeczywiście łączy ludzi... Lekarze rywalizujący na co dzień na rynku usług stomatologicznych stanęli tym razem naprzeciwko siebie na korcie, by w atmosferze wspólnej, tenisowej zabawy toczyć sportowe pojedynki. Młoda impreza rozwija się i dwukrotny wzrost frekwencji dobrze rokuje na kolejne edycje.

TENNIS ARCHI CUP 2013

13.06.2013 Poznań

Architekci poza projektowaniem przestrzeni, w której żyjemy, grają również doskonale w tenisa. Mająca podobną historię, jak zimowy SKI ARCHI CUP, impreza tenisowa dla architektów odbyła się w ostatni weekend w Poznaniu. Blisko osiemdziesięciu architektów z całej Polski przyjechało rywalizować na korcie lub wziąć udział w towarzyszącej Akademii Tenisa dla początkujących. Imprezy dla architektów cechują się wyjątkową atmosferę. Tak było i tym razem, a jednym z gwoździ programu była między innymi video konferencja z Jerzym Janowiczem, obecnie najlepszym polskim tenisistą. Wyniki turnieju oraz zdjęcia są dostępne na stronie www.sportarchitekt.com

BNP PARIBAS KATOWICE OPEN

18.04.2013 Poznań

Największa impreza tenisowa w Polsce w 2013 roku przyciągnęła do katowickiego Spodka sporo kibiców tenisa, udowadniając że tenis w naszym kraju, dzięki ostatnim sukcesom sportowym, jest na fali wznoszącej. Pozytywnym elementem jest również fakt, iż na trybunach pojawiło się sporo młodych ludzi, co dobrze wróży przyszłości tej imprezy i samej dyscypliny. Współpraca ze sponsorem tytularnym imprezy w zakresie obsługi promocyjno-eventowej dostarczyła przedstawicielom M-Active wielu pozytywnych emocji, a także nowych doświadczeń, którymi będziemy się dzielić już wkrótce na organizowanych przez nas imprezach.

POLSCY ARCHITEKCI NA STOKU

11.03.2013 Zakopane

Po raz dwudziesty drugi najlepsi polscy narciarze wśród architektów zgromadzili się, aby wspólnie rywalizować na narciarskim stoku w ramach Mistrzostw Polski Architektów w Narciarstwie Alpejskim. Ponad 120 uczestników pobiło kolejny rekord frekwencji tej imprezy. Tradycyjne piątkowe treningi z pomiarem czasu, oficjalne sobotnie zawody oraz nowo wprowadzone niedzielne zawody w slalomie równoległym, dopełniały całości programu sportowego realizowanego w tym roku w nowo otwartej Stacji Narciarskiej Suche. Poza czysto sportowym wymiarem wydarzenia, uczestnicy skorzystali również z bardzo bogatego programu towarzyszącego, wypełnionego ciekawymi konkursami, spotkaniami i prezentacjami. Niekwestionowaną gwiazdą imprezy był Tomasz Sikora, który przybliżył uczestnikom tajemnice swojej kariery zawodniczej oraz biathlonu. Plany na przyszły rok to kolejne zmiany, które uczynią tę imprezę jednym z najlepszych amatorskich wydarzeń narciarskich w Polsce.

TENISOWE EMOCJE W HALI STULECIA

04.02.2013 Wrocław

Już po raz szósty M-Active towarzyszyło polskiej reprezentacji podczas rozgrywek Pucharu Davisa, organizując wyjazd dla pasjonatów tenisa. Ostatnie sukcesy Jerzego Janowicza sprawiły, że Hala Stulecia ze swoimi potężnymi trybunami zapełniała się momentami do ostatniego miejsca, a atmosfera na trybunach zaczęła nawiązywać do największych wydarzeń tenisowych na świecie. Również poziomem gry polscy zawodnicy udowodnili, że są już częścią światowego tenisa, rozbijając Słoweńców pierwszego dnia w przysłowiowy pył i zwyciężając ostatecznie w całym meczu. Dla uczestników wyjazdu uzupełnieniem wspólnie przeżywanych emocji na trybunach była duża dawka gry w tenisa oraz fantastyczna atmosfera wrocławskiego Rynku. Kolejne emocje już w kwietniu podczas kolejnego spotkania Pucharu Davisa.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20