FESTIWAL TENISA

17.09.2017 Poznań

W niedzielę 17 września 2017 r. zainicjowaliśmy nowy, tenisowy projekt skierowany do najmłodszych. Festiwal Tenisa, bo o nim mowa, to unikatowa impreza sportowa dla dzieci w wieku 5—12 lat. Jej głównymi zadaniami są popularyzacja tenisa oraz promocja uniwersalnych wartości nieodzownie związanych ze sportem, takich jak uczciwość, odpowiedzialność, współpraca, wytrwałość, czy samodyscyplina.
Na uczestników czekały darmowe treningi tenisowe, sportowa ścieżka wartości, gry i zabawy sportowe, a także spektakl lalkowy „Tenisowy świat piłek“.
Rodzice, którzy przybyli ze swoimi dziećmi, mogli posłuchać prelekcji dotyczących odżywiania, treningów ogólnorozwojowych oraz kosmetologii.
Festiwal Tenisa, który odbył się na terenie Kortowo Tennis Club, został objęty patronatem honorowym Polskiego Związku Tenisowego, Prezydenta Miasta Poznania oraz Burmistrza Miasta Lubonia.

GOLF ARCHI CUP 2017

15-16.09.2017 Konopiska k/Częstochowy

W dniach 15-16 września 2017 r. M-Active zorganizowało Golf Archi Cup - VIII Mistrzostwa Polski Architektów w Golfie oraz Akademię Golfa dla Architektów. W wydarzenie wzięło udział prawie siedemdziesięciu uczestników - gospodarzem spotkania było piękne pole golfowe Rosa Private Golf Club, położone w Konopiskach koło Częstochowy. Mistrzostwa odbyły się już po raz ósmy i przyciągnęły sporą grupę architektów z całej Polski. Podczas Akademii Golfa uczestnicy poznawali podstawy tej dyscypliny i zaznajamiali się z tym szlachetnym sportem.

LEXUS CITI HANDLOWY BUSINESS CUP POZNAŃ 2017

9.09.2017 Poznań

W sobotę 9 września 2017 r. na terenie poznańskiego Kortowo Tennis Club M-Active zorganizowało deblowy turniej tenisowy Lexus Citi Handlowy Business Cup.

Była to już piąta edycja tegorocznego ogólnopolskiego cyklu, który wokół tenisowej pasji gromadzi środowisko polskiego biznesu. Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, by w tym dniu uczestnicy poczuli pełen komfort na profesjonalnie zorganizowanym turnieju. Wydarzenie było rozgrywane w grupach, bez par odpadających we wczesnej fazie turnieju, w kategoriach mężczyźni open, mężczyźni 40+, mężczyźni 50+ oraz mikst. Poznańska edycja imprezy zgromadziła pięćdziesięciu uczestników i trzydziestu gości towarzyszących.

Wydarzenie zainaugurowało tradycyjne tenisowe śniadanie okraszone dawką najlepszego polskiego jazzu na żywo. Krótko potem nastąpiło powitanie uczestników oraz oficjalne losowanie turnieju. Oprócz dużej dozy sportowych emocji, uczestnicy mogli skorzystać z odbywających się przez cały dzień jazd testowych najnowszymi modelami Lexusa, wziąć udział w sesji z fizjoterapeutą oraz spróbować sił w kilku konkursach z cennymi nagrodami – jednym z nich był Citi Handlowy Tennis Contest.

Ciekawostką dla uczestników była możliwość obserwacji treningów najlepszych polskich tenisistów, podczas odbywającego się na terenie obiektu zgrupowania polskiej reprezentacji przygotowującej się na najbliższy mecz w ramach Pucharu Davisa.

ŚLĄSK TENNIS ARCHI CUP 2017

2.09.2017 Katowice

Tegoroczne, dwudzieste pierwsze, Mistrzostwa Śląska Architektów w Tenisie odbyły się w sobotę 2 września w Katowicach na terenie ośrodka MOSIR. Dobrana grupa śląskich architektów rywalizowała między sobą o tytuły Mistrzów w kategoriach mężczyźni OPEN, mężczyźni 55+ i kobiety OPEN. Wydarzenie uzupełnił towarzyski pojedynek mikstowy.

MTB ARCHI CUP 2017

16.07.2017 Owińska

W niedzielę 16.07.2016 w podpoznańskich Owińskach M-Active organizowało piątą edycję imprezy rowerowej dla architektów MTB Archi Cup, w ramach której odbyły się V Mistrzostwa Polski Architektów w Maratonie MTB oraz Rajd Rowerowy dla Architektów.
Architekci, którzy zdecydowali się na udział w maratonie MTB, wystartowali  w V Mistrzostwach Polski Architektów w Maratonie MTB na dwóch dystansach (MINI – 33 km, MEGA – 66 km) w odpowiednich kategoriach wiekowych. Mistrzostwa odbyły się w ramach imprezy Bike Cross Maraton Gogol MTB – Czerwonak MTB Maraton.
Pozostali architekci, którzy preferowali tempo rekreacyjne, wzięli udział w rajdzie rowerowym, który został poprowadzony przez doświadczonego przewodnika przez tereny zielone w bezpośredniej okolicy Owińsk i Czerwonaka. W wydarzeniu wzięło udział środowisko architektów z całej Polski.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18