LEXUS CITI HANDLOWY BUSINESS CUP POZNAŃ 2018

8.09.2018 Poznań

M-Active zorganizowało w sobotę 8 września na terenie Kortowo Tennis Club przedostatni z tegorocznych turniejów Business Cup.
Grupa przedstawicieli wielkopolskiego biznesu przez cały dzień rywalizowała w trzech kategoriach wiekowych. Wydarzenie uzupełnił program towarzyszący, w którego skład wchodziły liczne konkursy z nagrodami, muzyka na żywo i testy samochodów marki Lexus.

FESTIWAL TENISA 2018

8.09.2018 Poznań

W sobotę 8 września M-Active realizowało na poznańskim Placu Wolności II edycję Festiwalu Tenisa. Wydarzenie to miało na celu promocję uniwersalnych wartości związanych z tenisem wśród najmłodszych.
W festiwalowach strefach treningów i animacji tenisowych pojawiło się przez cały dzień wiele dzieci, spośród których część po raz pierwszy postawiła kroki na mini kortach.
W promocji wartości, takich jak odpowiedzialność, uczciwość, wytrwałość, samodyscyplina, czy umiejętność współpracy, pomagał nam niezrównany Redaktor Marchewka.

ŚLĄSK TENNIS ARCHI CUP 2018

1.09.2018 Katowice

Tradycyjnie na przełomie sierpnia i września M-Active  przeprowadzało w Katowicach Mistrzostwa Śląska Architektów w Tenisie. Tegoroczna, XXII edycja Mistrzostw odbyła się 1 września na kortach MOSiR na skraju malowniczego Nikiszowca.
Grupa architektów z regionu oraz kilka osób reprezentujących Warszawę rywalizowało między sobą przez cały dzień w różnych kategoriach wiekowych.
Mistrzostwa Śląska Architektów w Tenisie odbywają się w kolebce Klubu Architektów Narciarzy i Tenisistów KLAN - inicjatorów pierwszych wydarzeń sportowych dla architektów.

DZIECIAKI DO RAKIET

30.06 - 15.08.2018  Karpacz, Świnoujście, Międzyzdroje, Władysławowo, Sopot i Zakopane

Od końca czerwca do połowy sierpnia M-Active już trzeci rok z rzędu realizowało dla banku BGŻ BNP Paribas akcję Dzieciaki do Rakiet. W Karpaczu, Świnoujściu, Międzyzdrojach, Władysławowie, Sopocie i w Zakopanem ponad 1500 dzieci miało okazję nawiązać pierwszy kontakt z tenisem. W części lokalizacji rozstawiono mini korty, a w innych realizowano zajęcia bezpośrednio na plaży, która doskonale nadaje się do gier i zabaw tenisowych.
Darmowe lekcje tenisa były realizowane w oparciu o międzynarodowy program nauki tenisa dla najmłodszych Tenis 10, czyli w przyjazny sposób dostosowany do ich możliwości – rozmiary kortu i sprzętu dopasowywane są do wieku uczestników.

SOPOT OPEN

28.07-05.08.2018 Gdynia

Na przełomie lipca i sierpnia w Gdyni odbywał się  Międzynarodowy Turniej Tenisowy Sopot Open. M-Active towarzyszyło Mariusz Fyrstenberg Tennis Foundation przy wielomiesięcznych przygotowaniach do tego wydarzenia rangi challenger ATP.
Była to jedna z największych przygód w naszej działalności - nabyte doświadczenie mamy nadzieję wykorzystać przy kolejnych edycjach turnieju oraz przy innych organizowanych przy nas imprezach.