WE ARE TENNIS CUP 2017

21.01.2017 Poznań, 4.02.2017 Warszawa, 11.03.2017 Kraków,  25.03.2017 Warszawa

Pod koniec stycznia M-Active rozpoczęło realizację cyklu imprez tenisowych dla banku BGŻ BNP Paribas, pod nazwą We Are Tennis Cup. To już drugi rok współpracy M-Active z bankiem przy tym sportowym projekcie.

We Are Tennis Cup to międzynarodowy turniej tenisowy dla pracowników Grupy BNP Paribas, którego celem jest propagowanie gry w tenisa wśród pracowników Grupy i ich integracja wokół tego sportu. W ramach popularyzowania tenisa wśród wszystkich pracowników banku, w ramach We Are Tennis Cup nastąpi kontynuacja błyskawicznego kursu tenisa Tennis Xpress, na który zaproszono osoby, które nie miały wcześniej styczności z tym sportem.

Trzy regionalne edycje turnieju będą odbywać się od stycznia do marca w Poznaniu, Warszawie i w Krakowie - tam zostaną wyłonieni uczestnicy finałowych grup, którzy podczas drugiej fazy będą walczyć o awans do międzynarodowego finału.

M-ACTIVE TRAVEL -> M-ACTIVE

Informujemy o drobnej korekcie w zmianie nazwy firmy - nazwa spółki M-Active Travel Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu uległa zmianie na M-Active Sp. z o. o. Inne dane spółki pozostają bez zmian. Prosimy o odnotowanie faktu tego w swoich dokumentach w celu prawidłowego oznaczenia naszej spółki jako kontrahenta.

CITI HANDLOWY LEXUS BUSINESS CUP GDYNIA 2016

24.09.2016 Gdynia

24 września w Gdyni ostatnim w tym sezonie turniejem tenisowym M-Active zakończyło tegoroczny cykl Lexus Citi Handlowy Business Cup. Na kortach Arki Gdynia pojawiło się blisko sześćdziesięciu członków trójmiejskiego biznesu, którzy podzieleni na grupy wiekowe rywalizowali między sobą w atmosferze sportowego współzawodnictwa. W przerwach między meczami uczestnikom zapewniono wiele atrakcji w postaci ciekawych konkursów z nagrodami, jazd próbnych samochodami marki Lexus czy testów najnowszych modeli rakiet HEAD.

GOLF ARCHI CUP 2016

16-17.09.2016 Konopiska k/Częstochowy

Tradycyjnie w połowie września w pięknym obiekcie Rosa Private Golf Club M-Active organizuje ostatnią w sezonie imprezę cyklu SPORTARCHITEKT - Golf Archi Cup. W ramach wydarzenia odbywają się Mistrzostwa Polski Architektów w Golfie, Turniej Zielonej Karty i Akademia Golfa dla Architektów. Mistrzostwa odbyły się po raz siódmy i ponownie przyciągnęły sporą grupę architektów - w tym roku pojawiło się wiele nowych osób, co dowodzi, że dyscyplina ta staje się coraz bardziej popularna w tej grupie zawodowej. Akademia Golfa dla Architektów po raz pierwszy odbyła się w formacie dwudniowym, co pozwoliło na pełniejsze przekazanie podstaw i zaznajomienie uczestników z tym szlachetnym sportem. Imprezie towarzyszyło wiele interesujących konkursów z nagrodami i wspaniała atmosfera przyjaznej rywalizacji i zabawy.

LEXUS CITI HANDLOWY BUSINESS CUP POZNAŃ 2016

10.09.2016 Poznań

W sobotę 10 września w Poznaniu M-Active zorganizowało piąty turniej z tegorocznego cyklu deblowych turniejów tenisowych Lexus Citi Handlowy Business Cup. Sześćdziesięciu ludzi ze świata wielkopolskiego biznesu spędziło aktywnie pierwszą część weekendu w Kortowo Tennis Club. Jedną z atrakcji wydarzenia była równoległa obecność na obiekcie polskiej kadry tenisowej, będącej w trakcie przygotowań do najbliższego meczu w ramach rozgrywek Pucharu Davisa.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18