FINAŁ CYKLU IMPREZ DARTOWYCH

8.06.2017 Poznań

W czwartek 8 czerwca M-Active współorganizowało wielki finał cyklu integracyjnych amatorskich turniejów dartowych realizowanych na zlecenie dużej, europejskiej firmy.
W 94 meczach rozegranych podczas intensywnego dnia, rywalizowało 72 grających wyłonionych z regionalnych eliminacji.

TENNIS ARCHI CUP 2017

2-4.06.2017 Poznań

2-4 czerwca na terenie poznańskiego Kortowo Tennis Club M-Active organizowało wielkie święto tenisa dla architektów, czyli Tennis Archi Cup 2017. W ramach wydarzenia odbyły się XXVII Mistrzostwa Polski Architektów w Tenisie, Akademia Tenisa dla architektów oraz tegoroczna nowość - Turniej Pierwszego Kroku.
W imprezie wzięło udział 90 architektów w całej Polski (był to rekord frekwencji na tenisowym wydarzeniu dla architektów), którzy rywalizowali między sobą w odpowiednich kategoriach wiekowych w turnieju singlowym oraz przywróconym w tym roku po latach Mistrzostwom turnieju deblowym.
Oprócz dużej dozy tenisa, uczestnicy brali udział w wielu atrakcyjnych konkursach oraz w bogatej części towarzyskiej.

CITI HANDLOWY LEXUS BUSINESS CUP KRAKÓW 2017

27.05.2017 Kraków

W sobotę 27 maja na kortach WKS Wawel w Krakowie odbył się drugi w tym roku turniej deblowy cyklu Business Cup. Poza dużą dawką tenisa i walką o tytuły mistrzowskie Citi Handlowy Lexus Business Cup, uczestnikom zapewniono udział w wielu ciekawych konkursach, jazdy najnowszymi modelami Lexusa oraz testy rakiet HEAD. 

CITI HANDLOWY LEXUS BUSINESS CUP KATOWICE 2017

21.05.2017 Katowice

W sobotę 21 maja w Katowicach zainaugurowaliśmy tegoroczny cykl deblowych turniejów tenisowych Business Cup. Jest to już siódma edycja największego w Polsce cyklu imprez tenisowych dla ludzi biznesu.
W tym roku Business Cup odbędzie się w sześciu lokalizacjach – w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdyni.

Na terenie kortów katowickiego ośrodka MOSIR dobrana grupa przedstawicieli śląskiego biznesu rywalizowała w sympatycznej atmosferze na świetnie przygotowanych kortach zewnętrznych. Na uczestników czekało wiele atrakcji i niespodzianek, wśród nich konkurs Lexus Serve in One, gdzie nagrodą był samochodów na weekend.

START SEZONU BIKE CROSS MARATON GOGOL MTB 2017

9.04.2017 Dolsk

To już trzeci rok współpracy M-Active z organizatorem imprez Bike Cross Maraton Gogol MTB w zakresie wsparcia marketingowego i promocyjnego cyklu. Podczas tegorocznego premierowego maratonu w Dolsku, który odbył się 9 kwietnia, padł rekord frekwencji - na starcie pojawiło się 777 miłośników kolarstwa MTB.
Od 2003 roku Gogol MTB organizuje imprezy kolarskie, które skierowane są do głównie do amatorów z Wielkopolski i okolic. Obecnie cykl Bike Cross Maraton Gogol MTB składa się z jedenastu wyścigów, podczas których uczestnicy zbierają punkty do klasyfikacji generalnej - najlepsi są nagradzani na koniec sezonu podczas Gali Rowerowej.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20