LEXUS CITI HANDLOWY BUSINESS CUP POZNAŃ 2016

10.09.2016 Poznań

W sobotę 10 września w Poznaniu M-Active zorganizowało piąty turniej z tegorocznego cyklu deblowych turniejów tenisowych Lexus Citi Handlowy Business Cup. Sześćdziesięciu ludzi ze świata wielkopolskiego biznesu spędziło aktywnie pierwszą część weekendu w Kortowo Tennis Club. Jedną z atrakcji wydarzenia była równoległa obecność na obiekcie polskiej kadry tenisowej, będącej w trakcie przygotowań do najbliższego meczu w ramach rozgrywek Pucharu Davisa.

ŚLĄSK TENNIS ARCHI CUP 2016

27-28.08.2016 Katowice

W ostatni weekend sierpnia M-Active zorganizowało z Katowicach XX Mistrzostwa Śląska Architektów w Tenisie. Impreza ta odbywa się w kolebce Klubu Architektów Narciarzy i Tenisistów KLAN - inicjatorów pierwszych wydarzeń sportowych dla architektów, wspólnie z którymi M-Active kontynuuje i poszerza tradycje aktywnych spotkań dla tej grupy zawodowej.

MTB ARCHI CUP 2016

8-10.07.2016 Poznań/Murowana Goślina-Binduga

W dniach 8-10 lipca M-Active zorganizowało IV Mistrzostwa Polski Architektów w Maratonie MTB oraz Rajd Rowerowy dla Architektów MTB Archi Cup 2016.
Mistrzostwa odbyły się w dniu 10 lipca w podpoznańskiej Murowanej Goślinie, natomiast dobrym uzupełnieniem MTB Archi Cup był trzydniowy rajd rowerowy skierowany do architektów, którzy chcieli być częścią rowerowej przygody bez udziału w maratonie MTB – rajd odbył się na terenach zielonych w bezpośredniej okolicy Poznania. W imprezie wzięli udział architekci z całej Polski - oprócz sportowej części imprezy, na uczestników czekało wiele nagród i atrakcji.

CITI HANDLOWY LEXUS BUSINESS CUP KATOWICE 2016

25.06.2016 Katowice

W ostatnią sobotę czerwca M-Active zgromadziło w ramach wydarzenia Citi Handlowy Lexus Business Cup środowisko śląskiego biznesu wokół tenisowej pasji. Deblowy turniej tenisowy rozpoczął się na Kortach MOSiR Katowice od tenisowego śniadania, przeplatanego konkursami z atrakcyjnymi nagrodami. Po sprawnie przeprowadzonych grach pierwszego etapu turnieju, nastąpiła przerwa na lunch i na wspólne oglądanie historycznego meczu EURO 2016 Polska-Szwajcaria. Po zakończeniu gier odbyło się wręczenie nagród i pucharów zwycięzcom czwartej edycji tegorocznego cyklu Business Cup.

DZIECIAKI DO RAKIET

czerwiec-wrzesień 2016 cała Polska

Od czerwca do września w dziesięciu miastach Polski M-Active realizować będzie ogólnopolską akcję „Dzieciaki do rakiet” sponsorowaną przez bank BGŻ BNP Paribas. Cykl ten został zainicjowany w ubiegłą sobotę 18 czerwca w Warszawie. Jest to seria jednodniowych imprez dla dzieci, odbywający się na miejskich rynkach i skoncentrowany wokół darmowych lekcji tenisa, które realizowane będą w oparciu o międzynarodowy program nauki tenisa dla najmłodszych Tenis 10. Projekt przeprowadzony będzie w formie bezpłatnej akcji promocyjnej – lekcje dla uprzednio zapisanych uczestników przeplatać się będą z treningami wolnymi, bez zapisów, które będą szansą udziału w akcji dla dzieci, które dowiedzą się o inicjatywie w dniu realizacji na miejscu – np. podczas spaceru. Lekcjom tenisa towarzyszyć będą liczne sesje konkursowe w formie zabaw sportowych z nagrodami.
Sama akcja będzie dobrą okazją do przybliżenia tenisa dzieciom, które nigdy nie miały kontaktu z tym sportem. Szczególnie pomocny w tym będzie program Tenis 10, według którego realizowane będą lekcje -  ten system udowadnia, że nauka gry w tenisa może być łatwa, szybka i przyjemna. Dzieci zapoznawane będą z tenisem w jak najbardziej przyjazny sposób dostosowany do ich możliwości – rozmiary kortu i sprzętu dopasowywane są do wieku uczestników. Organizatorzy liczą, że przez inicjatywę dotrą do jak największej ilości dzieci i zapoznają je z tym wspaniałym ogólnorozwojowym sportem. Konkursy i przygotowane atrakcje mają pozostawić dobre wrażenie i zachęcić dzieci do kontynuacji lekcji w lokalnych klubach tenisowych.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20