DAVIS CUP 2015 POLSKA-SŁOWACJA

18-20.09.2015 Gdynia

Pod koniec września w Gdyni M-Active miało prawdziwą przyjemność wspierać tytularnego sponsora rozgrywek Davis Cup, bank BGŻ BNP Paribas podczas historycznego momentu polskiego tenisa - nasza reprezentacja po raz pierwszy awansowała do elitarnej Grupy Światowej Pucharu Davisa. Współpraca z francuskim bankiem w zakresie wsparcia promocji marki oraz budowania i rozwoju relacji biznesowych opiera się na szeregu udoskonalanych z imprezy na imprezę działań.

GOLF ARCHI CUP 2015

18-19.09.2015 Konopiska k/Częstochowy

VI Mistrzostwa Polski Architektów w Golfie odbyły się w terminie 18-19.09.2015 w Konopiskach pod Częstochową w Rosa Private Golf Club. Równolegle architekci pragnący poznać podstawy tego pięknego sportu brali udział w towarzyszącej imprezie Akademię Golfa.
Podsumowująca tegoroczny sezon SPORTARCHITEKT impreza zgromadziła 60 uczestników ze wszystkich zakątków Polski.

BGŻ BNP PARIBAS LEXUS BUSINESS CUP POZNAŃ

12.09.2015 Poznań

Ostatnia w tym sezonie organizowana przez M-Active impreza tenisowa w stolicy Wielkopolski zgromadziła na Kortowie doborowe grono ludzi poznańskiego biznesu. Uczestnicy zacięcie rywalizowali między sobą na korcie, a w przerwach korzystali z możliwości jazd testowych najnowszymi modelami Lexusa. Bank BGŻ BNP Paribas ufundował bardzo atrakcyjne nagrody - m.in. bilety na turniej BNP Paribas Masters w Paryżu i wejściówki VIP na najbliższy mecz polskiej reprezentacji w ramach Davis Cup by BNP Paribas, które zostały rozlosowane wśród wszystkich biorących udział w wydarzeniu. W konkursie Lexus Serve In One do wygrania był samochód na weekend.

INWESTOR TENNIS CONSTRUCTION CUP

6.09.2015 Poznań

Tegoroczny wrzesień M-Active rozpoczęło od organizacji deblowego turnieju tenisowego Inwestor Tennis Construction Cup. Wydarzenie to, zgromadziło środowisko inwestorów, generalnych wykonawców, deweloperów oraz biur projektowych. Godną uwagi atrakcją tegorocznej edycji turnieju był udział w imprezie byłych reprezentantów Polski na rozgrywki Pucharu Davisa - Bartłomieja Dąbrowskiego i Beniamina Budziaka - każdy uczestnik miał okazję rozegrać mecz z gośćmi specjalnymi turnieju. Przyjęta formuła turnieju deblowego ze zmianą partnerów pozwoliła uczestnikom na spędzenie jak największej ilości czasu na korcie, na wspólnej rywalizacji. Spotkanie w starannie dobranym gronie przy prestiżowym sporcie stanowiło doskonałą okazję do wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych kontaktów.

ŚLĄSK TENNIS ARCHI CUP 2015

29-30.08.2015 Katowice

Tradycyjnie w ostatni weekend wakacji M-Active zebrało na Śląsku sporą grupę architektów, którzy rywalizowali między sobą w XIX Mistrzostwach Śląska Architektów w Tenisie. Tym razem wydarzenie miało miejsce w Katowicach na obiekcie MOSIR - turniej odbywał się w kategoriach mężczyźni OPEN, 45+, 55+ oraz kobiety OPEN. Dla tych, którzy przegrali w pierwszych meczach, realizowany był turniej pocieszenia. Warunki pogodowe były idealne do gry w tenisa, a wolny czas między meczami uczestnicy spędzali na jazdach testowych zapewnionych przez Lexus Katowice.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18